به یاد دارم روزی که تصمیم گرفتم آرزوهایم را عملی کنم نه هیچ منبعی را پیدا کردم نه هیچ ثروتمند خودساخته‌ایی حاضر شد که تجربیات خودش را در اختیار من قرار دهد و نه دنیای اینترنت هم به اندازه امروز پیشرفته بود که بتوانی با یک سرچ ساده در گوگل به نتایجی دست پیدا کنی ولی همه‌ی این موانع‌ها هم نتوانست مانع من برای دست یافتن به خواست‌هایم شود و دست از اهداف و آرزوهایم بکشم.

ذهنم همیشه درگیر ثروتمند شدن و ثروت آفرینی بود می‌دانستم که ثروتمند شدن ربطی به زیاد کار کردن ندارد ولی این قضیه همیشه برای من مانند یک علامت سؤال باقی‌مانده بود که تفاوت آدم‌های ثروتمند با آدم‌های معمولی در چیست؟

و آنها چه جگونه توانستند این مسیر سخت رو بپیمایند؟

۱۰ سال طول کشید تا توانستم این راز بزرگ را کشف کنم و در زندگی خودم بکار بگیرم.

انسان‌های بزرگی را دیدم، کتاب‌های بسیاری را مطالعه کردم سمینارها و وبینارهای زیادی را شرکت کردم آزمون‌وخطا کردم و همیشه گوش‌به‌زنگ، به اطرافم و اطرافیانم می‌نگریستم تا بتوانم هر چه بیشتر این راز و رمز را کشف کنم در این مدت دیدم که شخصی در سال ۸۹ حدود ۶ میلیارد تومان پول نقد ارث برد ولی چون هیچ هدف و برنامه‌ای برای آن نداشت به‌جز خرج کردن آن پول به جرأت می‌توانم بگویم که اکنون حساب او خالی است.

ولی در عوض افرادی را دیدم که با دست‌خالی شروع کردند ولی چون پشتکار، هدف و آرزوهای بزرگی داشتند اکنون حساب‌های پر از پول و اعتمادبه‌نفس بالایی دارند.

بدانید که اگر نتوانید اهداف و برنامه‌هایی را برای زندگی خودتان تعیین کنید اگر هزاران میلیارد تومان هم به‌دستتان برسد شما در عرض چند سال آن را نیست می‌کنید.

این قانون من نیست و قانونی است که در سرتاسر جهان به اثبات رسیده است  ۹۸ درصد از ثروت دنیا در دست ۲% از جمعیت دنیا است محققان بررسی کردند که اگر ثروت این دو درصد از مردم رابین ۹۸% از مردم دیگر دنیا هم تقسیم کنند فقط در عرض سه سال این دو درصد دنیا دوباره همان ثروت خودشان را به‌دست خواهند آورد.

دوست من ثروتمند شدن راه دارد و راه آن از آب خوردن آسان‌تر است ولی باید پشتکار داشته باشی و برای آن زحمت بکشی این نکته را قبول کن  فقیر ماندن بسیار سخت‌تر از ثروتمند شدن است تو یک‌بار زندگی خواهی کرد و این‌یک بار را سربلندانه زندگی کن تلاشت را بکن! من مطمئنم موفق خواهی شد 

هدف من از ایجاد این  وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برطرف کردن کمبودهایی است که خودم در طول ۱۵ سال گذشته با آنها دست‌وپنجه نرم کردم.

کمبودی از جنس انگیزه کمبودی از جنس اعتمادبه‌نفس کمبودی از جنس راهنمایی‌های صادقانه کمبودی از جنس آموزش درست و صحیح کمبودی از جنس پول .

من توانستم پول را در آغوش بگیرم و باهم قدمی بزنیم او به من گفت بسیار مشتاق است که پیش تک‌تک ما انسان‌ها باشد و گفت برای من فرقی نمی‌کند که پیش من باشد یا پیش شخص دیگری ولی بیشتر دوست دارم پیش کسی باشم  که به من احترام بگذارد و من را هم مانند یکی از نعمات دیگر خداوند قبول کند او همچنین گفت که من تعجب می‌کنم که بعضی از مردم نگران هستند که ثروتمند نشوند تمام آنها باید این نگرانی را به کنار بگذارند چون به‌اندازه‌ای در سرتاسر جهان پول و فراوانی وجود دارد که نمی‌شود به‌حساب آورد و می‌تواند آرزوها و آمال تک‌تک انسان‌های روی کره زمین را برآورده کند 

اکنون با ما همراه باشید تا به کمک جمعی از بزرگان در  این زمینه که بنده افتخار رهبری این تیم را به عهده‌دارم تا بتوانیم کمبودها و مسائل حل‌نشده درزمینه موفقیت، اعتمادبه‌نفس و ثروت آفرینی را در کنار هم بررسی کنیم و به شما انگیزه بدهیم و آموزش‌های صحیح را در اختیارتان قرار دهیم

 این نکته را هم یادآوری کنم که بخشی از این سایت با مطالبی کامل ازجمله مقالات به‌روز و ویدئو‌ها و پادکست‌های صوتی به‌صورت رایگان در اختیار شماست ولی بخشی از  محتوای این سایت که واقعاً تولید آن هزینه بردار بوده وحاوی مطالب و تکنیکهایی است که برای شما مانند یک چراغ راهنما عمل خواهد کرد در قسمت اعضای ویژه قرار داده شده است اگر در این مسیر قدم نهاده‌اید باید سرمایه‌گذاری کنید و بهترین نوع سرمایه‌ی گذاری هم سرمایه‌گذاری روی خودتان است

با نهایت تشکر مدیر و بنیان‌گذار فکر و ثروت

سردار عزیزی